Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Kurikan kaupungin vaihde
kurikan-kaupunki@kurikka.fi
06 451 3555

Henkilöhaku

388 yhteystietoa
Tuomisto Ari-Matti
Apulaisrehtori
Jalasjärven musiikkiopisto, Jurvan musiikkiopisto, Kurikan musiikkiopisto
 040 485 6684
 ari-matti.tuomisto@kurikka.fi

Tuomisto Taina
Siivous / Kurikan kampus
Kurikan Kampus
 044 0516412

Tupila Sampo
Kaupunginvaltuuston 1. varapuheenjohtaja, kaupunginvaltuutettu
kaupunginvaltuusto
 sampo.tupila@kurikka.fi

Tynjälä Suvi
Johtaja
Kankaan päiväkoti, Luovan päiväkoti
 044 762 8110
 suvi.tynjala@kurikka.fi

Uitto Marjo
Palveluneuvoja
Laurintie 21
 040 831 0442
 marjo.uitto@kurikka.fi

Uotila-Mäenpää Elina
Va. rehtori
 044 765 0176
 elina.uotila-maenpaa@kurikka.fi

Uusitalo Katariina
Terveydenhoitaja / JIK ky
Kurikan yhteiskoulu
 050 359 1046
 katariina.uusitalo@jikky.fi

Vainionpää Virpi
Psykososiaalinen ohjaaja
 044 550 2622
 virpi.vainionpaa@jikky.fi

Valla Niina
Varhaiskasvatuksen opettaja
 044 702 2493
 niina.valla@kurikka.fi

Vallin Jouni
Kaupunginvaltuuston 2. varapuheenjohtaja, kaupunginvaltuutettu, tarkastuslautakunnan varapuheenjohtaja
kaupunginvaltuusto, tarkastuslautakunta
 jouni.vallin@kurikka.fi