Siirry sisältöön

Henkilöstön yhteystiedot

Lomituspalvelupäällikkö

Kesti Piia
lomituspalvelupäällikkö
piia.kesti@kurikka.fi
044 550 2873
Kirkkotie 4, 61600 Jalasjärvi

Lomituspalvelusihteerit

Autio Marja
lomituspalvelusihteeri (Kurikka, Ilmajoki)
marja.autio@kurikka.fi
044 550 2871
Haukilehto Sirpa
Lomituspalvelusihteeri (Alajärvi, turkislomitukset)
sirpa.haukilehto@kurikka.fi
040 837 7345
Luoma Pirjo
Lomituspalvelusihteeri (Kauhava, turkislomitukset)
pirjo.luoma@kurikka.fi
040 4823 377
Järvilehto Riitta
lomituspalvelusihteeri, palkat (Kurikka)
riitta.jarvilehto@kurikka.fi
044 550 3180
Kortteinen Ritva
lomituspalvelusihteeri, palkat (Kurikka, Lapua)
ritva.kortteinen@kurikka.fi
044 550 2867

Lomituspalveluohjaajat

Hautamäki Timo
Lomituspalveluohjaaja (Alajärvi, Soini, Vimpeli)
timo.hautamaki@kurikka.fi
040 619 6951
Pirttiniemi Katariina
Lomituspalveluohjaaja (Alajärvi, Soini, Vimpeli)
katariina.pirttiniemi@kurikka.fi
040 194 1609
Ruismäki Jussi
Lomituspalveluohjaaja (Alavus)
jussi.ruismaki@kurikka.fi
040 587 0253
Saari Pekka
Lomituspalveluohjaaja (Alavus)
pekka.saari@kurikka.fi
040 519 2540
Vilmilä Keijo
Lomituspalveluohjaaja (Alavus)
keijo.vilmila@kurikka.fi
040 536 7890
Ketola Anna-Maija
Lomituspalveluohjaaja (Kauhajoki)
anna-maija.ketola@kurikka.fi
040 5656025
Kivineva Elouise
Lomituspalveluohjaaja (Kauhajoki)
elouise.kivineva@kurikka.fi
050 5672 263
Mäkelä Mari
Lomituspalveluohjaaja (Kauhava)
mari.makela@kurikka.fi
040 356 5262
Orava Jukka
Lomituspalveluohjaaja (Kauhava, Lappajärvi)
jukka.orava@kurikka.fi
044 369 9363
Alanne Leena
lomituspalveluohjaaja (Kurikka, Isokyrö)
leena.alanne@kurikka.fi
050 302 7839
Jylhä Heikki
lomituspalveluohjaaja (Kurikka)
heikki.jylha@kurikka.fi
050 386 4657
Kangas Jaana
lomituspalveluohjaaja (Kurikka, Ylistaro)
jaana.kangas@kurikka.fi
044 419 1273
Kriikku-Ojanperä Päivi
lomituspalveluohjaaja (Kurikka, Ilmajoki)
paivi.kriikku-ojanpera@kurikka.fi
044 550 2868
Luhtanen Aila
lomituspalveluohjaaja (Kurikka, Peräseinäjoki)
aila.luhtanen@kurikka.fi
0400 926 954
Tuomaala Virve
lomituspalveluohjaaja (Kurikka, Lapua)
virve.tuomaala@kurikka.fi
044 550 2870
Välimäki Suvi
lomituspalveluohjaaja (Kurikka, Ilmajoki)
suvi.valimaki@kurikka.fi
044 550 2869

Toimistonhoitaja

Rahikka Päivi
Toimistonhoitaja (Kauhajoki)
paivi.rahikka@kurikka.fi
040 0260 301

Vi betjänar också på svenska

Alanne Leena
lomituspalveluohjaaja (Kurikka, Isokyrö)
leena.alanne@kurikka.fi
050 302 7839