Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Kurikan kaupungin vaihde
kurikan-kaupunki@kurikka.fi
06 451 3555

Henkilöhaku

370 yhteystietoa
Aarnio Mika
Apulaisrehtori
Jalasjärven yläaste
 044 550 1941
 mika.aarnio@kurikka.fi

Akkanen Jari
Tekninen johtaja
Koulupolku 5
 044 700 3945
 jari.akkanen@kurikka.fi

Ala-Ilkka Sirkka
Toimistosihteeri
Mäkitie 54
 050 462 7115
 sirkka.ala-ilkka@kurikka.fi

Ala-Karvia Marja-Leena
Kouluterveydenhoitaja
Jalasjärven lukio
 040 762 9056
 marja-leena.ala-karvia@jikky.fi

Ala-Luopa Antti
Käräjäoikeuden lautamies

Ala-Luopa Jukka
Johtaja
Miedon koulu
 044 719 0513
 jukka.ala-luopa@kurikka.fi

Ala-Luopa Jukka
Kaupunginvaltuutettu, sosiaalipalveluiden jaoston jäsen
kaupunginvaltuusto, sosiaalipalveluiden jaosto
 jukka.ala-luopa@kurikka.fi

Ala-Renko Laura
Talousjohtaja
Jalasjärvi-talo
 044 746 0012
 laura.ala-renko@kurikka.fi

Ala-Välkkilä Sari
Toimistosihteeri
Kurikan yhteiskoulu
 044 550 3126
 sari.ala-valkkila@kurikka.fi

Alajoki Jarmo
Kaupunginhallituksen 1. varapuheenjohtaja, kaupunginvaltuutettu, valtuuston vaalilautakunnan puheenjohtaja, henkilöstöjaoston puheenjohtaja
henkilöstöjaosto, kaupunginhallitus, kaupunginvaltuusto, valtuuston vaalilautakunta
 jarmo.alajoki@kurikka.fi