Siirry sisältöön

Yhteystiedot

276 yhteystietoa
Aarnio Mika
apulaisrehtori, Jalasjärven yläaste
 044 550 1941
 mika.aarnio@kurikka.fi

Ala-Ilkka Sirkka
toimistosihteeri
 044 550 3126
 sirkka.ala-ilkka@kurikka.fi

Ala-Luopa Jukka
johtaja, Miedon koulu
 044 719 0513
 jukka.ala-luopa@kurikka.fi

Ala-Nisula Rami
kaupunginhallituksen puheenjohtaja
 044 731 2806
 rami.ala-nisula@kurikka.fi

Ala-Ranta Timo
mittausteknikko, Kärrytie 1
 050 595 0563
 timo.ala-ranta@kurikka.fi

Alanen Paula
kirjanpitäjä, Jalasjärvi-talo
 044 723 1020
 paula.alanen@kurikka.fi

Alanen Tiina
koulukuraattori, Kankaan koulu Koiviston koulu Luovan koulu Miedon koulu Paulaharjun koulu Säntin koulu Tuiskulan koulu
 050 521 5831
 tiina.alanen@kurikka.fi

Alanne Leena
lomituspalveluohjaaja
 050 302 7839
 leena.alanne@kurikka.fi

Ania Markus
rakennusmestari
 050 381 1649
 markus.ania@kurikka.fi

Annala Anne
ruokapalveluesimies
 044 550 2247
 anne.annala@kurikka.fi