Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Kurikan kaupungin vaihde
kurikan-kaupunki@kurikka.fi
06 451 3555

Henkilöhaku

394 yhteystietoa
Sipilä Eveliina
Koulunjohtaja, Wilma-pääkäyttäjä
Koiviston koulu
 044 550 2460
 eveliina.sipila@kurikka.fi

Stenius Heli
Opinto-ohjaaja, erityisopettaja
Kurikan lukio, Kurikan yhteiskoulu
 044 786 7182
 heli.stenius@kurikka.fi

Stenius Marko
Taloussihteeri
Jalasjärvi-talo
 044 723 1009
 marko.stenius@kurikka.fi

Sulonen Kati
Kaupungingeodeetti
Koulupolku 5
 044 735 5441
 kati.sulonen@kurikka.fi

Suokas Marja-Leena
Palkkasihteeri
Jalasjärvi-talo
 044 726 7010
 marja-leena.suokas@kurikka.fi

Suvisalmi Tarja-Maarit
Johtaja
Avoin päiväkoti SoPeVa, Jyrän päiväkoti, Nummen päiväkoti
 044 766 3771
 tarja-maarit.suvisalmi@kurikka.fi

Säntti Mikko
Kaupunginhallituksen jäsen, kaupunginvaltuutettu, henkilöstöjaoston varapuheenjohtaja, Pohjanmaan poliisilaitoksen neuvottelukunnan jäsen
henkilöstöjaosto, kaupunginhallitus, kaupunginvaltuusto
 mikko.santti@kurikka.fi

Söderlund Kati
Lehtori, vararehtori
Jurvan lukio, Jurvan yhtenäiskoulu 7-9
 044 735 5515
 kati.soderlund@kurikka.fi

Tahvanainen Jaana
Opetustoimen työsuojeluvaltuutettu
 040 354 0930
 jaana.tahvanainen@kurikka.fi

Talja Jari-Pekka
Kiinteistönhoitaja
Jalasjärven hammashoitola, Jalasjärven kierrätyskeskus, Jalasjärven kirjasto, Jalasjärven yläaste, Viikeri
 044 735 5499
 jari-pekka.talja@kurikka.fi