Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Kurikan kaupungin vaihde
kurikan-kaupunki@kurikka.fi
06 451 3555

Henkilöhaku

387 yhteystietoa
Suokas Marja-Leena
Palkkasihteeri
Jalasjärvi-talo
 044 726 7010
 marja-leena.suokas@kurikka.fi

Suvisalmi Tarja-Maarit
Johtaja
Avoin päiväkoti SoPeVa, Jyrän päiväkoti, Nummen päiväkoti
 044 766 3771
 tarja-maarit.suvisalmi@kurikka.fi

Syrjä Harri
Liikuntapaikkojen hoitaja
 0400 393 018
 harri.syrja@kurikka.fi

Säntti Mikko
Kaupunginhallituksen jäsen, kaupunginvaltuutettu, henkilöstöjaoston varapuheenjohtaja, Pohjanmaan poliisilaitoksen neuvottelukunnan jäsen
henkilöstöjaosto, kaupunginhallitus, kaupunginvaltuusto
 mikko.santti@kurikka.fi

Söderlund Kati
Jurvan lukion va. rehtori
Jurvan yhtenäiskoulu 7-9
 044 735 5515
 kati.soderlund@kurikka.fi

Talja Jari-Pekka
Kiinteistönhoitaja
Jalasjärven hammashoitola, Jalasjärven kierrätyskeskus, Jalasjärven kirjasto, Jalasjärven yläaste, Viikeri
 044 735 5499
 jari-pekka.talja@kurikka.fi

Tammela Pirjo
Maaseutuasiamies
Keskuspuistikko 21
 0500 234 441
 Pirjo.Tammela@kurikka.fi

Tantarimäki Kirsi
Toimistosihteeri
Jalasjärvi-talo, Keskuspuistikko 21
 044 735 6016
 kirsi.tantarimaki@kurikka.fi

Tapanainen Marianne
Palkkasihteeri
Jalasjärvi-talo
 044 726 7104
 marianne.tapanainen@kurikka.fi

Tietohallinto
Tietohallinto, Teollisuuskatu 13
 06 451 3100
 tietohallinto@kurikka.fi