Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Kurikan kaupungin vaihde
kurikan-kaupunki@kurikka.fi
06 451 3555

Henkilöhaku

394 yhteystietoa
Tuomaala Virve
Lomituspalveluohjaaja (Kurikka, Lapua)
 044 550 2870
 virve.tuomaala@kurikka.fi

Tuominen Päivi
It-tukihenkilö
 040 750 9103
 paivi.tuominen@kurikka.fi

Tuomisto Ari-Matti
Apulaisrehtori
Jalasjärven musiikkiopisto, Jurvan musiikkiopisto, Kurikan musiikkiopisto
 040 485 6684
 ari-matti.tuomisto@kurikka.fi

Tuomisto Piia
Varhaiskasvatuksen työsuojeluvaltuutettu
 044 550 2883
 piia.tuomisto@kurikka.fi

Tuomisto Taina
Siivous / Kurikan kampus
Kurikan Kampus
 044 0516412

Tupila Sampo
Kaupunginvaltuuston 1. varapuheenjohtaja, kaupunginvaltuutettu
kaupunginvaltuusto
 sampo.tupila@kurikka.fi

Tynjälä Suvi
Johtaja
Kankaan päiväkoti, Luovan päiväkoti
 044 762 8110
 suvi.tynjala@kurikka.fi

Uitto Marjo
Palveluneuvoja
Laurintie 21
 040 831 0442
 marjo.uitto@kurikka.fi

Uotila-Mäenpää Elina
Rehtori
Jurvan lukio, Jurvan yhtenäiskoulu
 044 765 0176
 elina.uotila-maenpaa@kurikka.fi

Uusitalo Katariina
Terveydenhoitaja / JIK ky
Kurikan yhteiskoulu
 050 359 1046
 katariina.uusitalo@jikky.fi