Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Kurikan kaupungin vaihde
kurikan-kaupunki@kurikka.fi
06 451 3555

Henkilöhaku

394 yhteystietoa
Vainionpää Virpi
Psykososiaalinen ohjaaja
 044 550 2622
 virpi.vainionpaa@jikky.fi

Valla Niina
Varhaiskasvatuksen opettaja
 044 702 2493
 niina.valla@kurikka.fi

Vallin Jouni
Kaupunginvaltuuston 2. varapuheenjohtaja, kaupunginvaltuutettu, tarkastuslautakunnan varapuheenjohtaja
kaupunginvaltuusto, tarkastuslautakunta
 jouni.vallin@kurikka.fi

Valtonen Saija
Kouluterveydenhoitaja
 040 762 9056
 saija.valtonen@jikky.fi

Varin Merja
Palveluesimies
Koulupolku 5
 040 564 4870
 merja.varin@kurikka.fi

Varin Seppo
Kiinteistönhoitaja
Jurvan liikuntahalli, Jurvan lukio, Jurvan palvelupiste, Jurvan terveysasema, Jurvan toimintakeskus, Jurvan yhtenäiskoulu, Latukonehalli Jurva, Reininkulma, Uimarannan huoltorakennus Jurva, Varasto Jurva
 040 765 2963
 seppo.varin@kurikka.fi

Venna Terhi
Hankintasihteeri
Yrityspalvelupiste Formu
 044 550 2765
 terhi.venna@kurikka.fi

Viitakangas Oskari
Koulunuorisotyöntekijä
Nuorisotila Kurnu
 044 720 2450
 oskari.viitakangas@kurikka.fi

Viitala Marko
Kaupunginvaltuutettu, elinvoimalautakunnan jäsen
elinvoimalautakunta, kaupunginvaltuusto
 marko.viitala@kurikka.fi

Vilmilä Keijo
Lomituspalveluohjaaja (Alavus)
 040 536 7890
 keijo.vilmila@kurikka.fi