Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Kurikan kaupungin vaihde
kurikan-kaupunki@kurikka.fi
06 451 3555

Henkilöhaku

387 yhteystietoa
Toroska Katri
Apulaisjohtaja
Jurvan yhtenäiskoulu 1-6
 044 735 5456
 katri.toroska@kurikka.fi

Tuiskulan koulu
 044 721 3270 (opettajat)

Tukio Elina
Vs. palveluohjaaja
Mäkitie 54
 044 550 2559
 elina.tukio@kurikka.fi

Tuomaala Virve
Lomituspalveluohjaaja (Kurikka, Lapua)
 044 550 2870
 virve.tuomaala@kurikka.fi

Tuominen Päivi
It-tukihenkilö
 040 750 9103
 paivi.tuominen@kurikka.fi

Tuomisto Ari-Matti
Apulaisrehtori
Jalasjärven musiikkiopisto, Jurvan musiikkiopisto, Kurikan musiikkiopisto
 040 485 6684
 ari-matti.tuomisto@kurikka.fi

Tuomisto Piia
Varhaiskasvatuksen työsuojeluvaltuutettu
 044 550 2883
 piia.tuomisto@kurikka.fi

Tuomisto Taina
Siivous / Kurikan kampus
Kurikan Kampus
 044 0516412

Tupila Sampo
Kaupunginvaltuuston 1. varapuheenjohtaja, kaupunginvaltuutettu
kaupunginvaltuusto
 sampo.tupila@kurikka.fi

Tynjälä Suvi
Johtaja
Kankaan päiväkoti, Luovan päiväkoti
 044 762 8110
 suvi.tynjala@kurikka.fi