Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Kurikan kaupungin vaihde
yhteispalvelu@kurikka.fi
06 451 3555

Henkilöhaku

346 yhteystietoa
Ari-Matti Tuomisto
Kurikan toimipisteen johtaja
Kurikan musiikkiopisto
 050 567 4404
 ari-matti.tuomisto@kurikka.fi

Auli Frigård
Apulaisrehtori
Kurikan musiikkiopisto
 0400 915 638
 auli.frigard@kurikka.fi

Autio Aku
Kaupunginvaltuutettu, sivistyslautakunnan pj.
 aku.autio@kurikka.fi

Autio Jari
Liikuntapaikkojen hoitaja
 050 566 2982
 jari.autio@kurikka.fi

Autio Marja
Lomituspalvelusihteeri
 044 550 2871
 marja.autio@kurikka.fi

Blommendahl Markus
Kaupunginvaltuutettu, sivistyslautakunnan vpj.
 markus.blommendahl@kurikka.fi

Eilola Juhani
Kartoittaja
Kärrytie 1
 050 590 5834
 juhani.eilola@kurikka.fi

Esikouluryhmä Punainen Paja
Kankaan päiväkoti
  044 760 7194

Esikouluryhmä Turkoosi Tupa
Kankaan päiväkoti
  044 706 3205

Esiopeturyhmä Kardemummat
Kunnannupun päiväkoti
 046 851 2440