Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Kurikan kaupungin vaihde
kurikan-kaupunki@kurikka.fi
06 451 3555

Henkilöhaku

348 yhteystietoa
Aarnio Mika
Apulaisrehtori
Jalasjärven yläaste
 044 550 1941
 mika.aarnio@kurikka.fi

Akkanen Jari
Tekninen johtaja
Kärrytie 1
 044 700 3945
 jari.akkanen@kurikka.fi

Ala-Ilkka Sirkka
Toimistosihteeri
Jowima, Mäkitie 54
 050 462 7115
 sirkka.ala-ilkka@kurikka.fi

Ala-Karvia Marja-Leena
Kouluterveydenhoitaja
Jalasjärven lukio
 040 762 9056
 marja-leena.ala-karvia@jikky.fi

Ala-Kasari Teppo
Kaupunginvaltuutettu, sivistyslautakunnan jäsen
 teppo.ala-kasari@kurikka.fi

Ala-Käkelä Liisa
Kaupunginvaltuuston 1. varapuheenjohtaja, elinvoimalautakunnan jäsen
 liisa.ala-kakela@kurikka.fi

Ala-Luopa Jukka
Johtaja
Miedon koulu
 044 719 0513
 jukka.ala-luopa@kurikka.fi

Ala-Nisula Rami
Kaupunginhallituksen puheenjohtaja
 044 731 2806
 rami.ala-nisula@kurikka.fi

Ala-Ranta Timo
Mittausteknikko
Kärrytie 1
 050 595 0563
 timo.ala-ranta@kurikka.fi

Ala-Välkkilä Sari
Toimistosihteeri
Kurikan yhteiskoulu
 044 550 3126
 sari.ala-valkkila@kurikka.fi