Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Kurikan kaupungin vaihde
kurikan-kaupunki@kurikka.fi
06 451 3555

Henkilöhaku

349 yhteystietoa
Alajoki Jarmo
Kaupunginvaltuutettu, kaupunginhallituksen jäsen, elinvoimalautakunnassa khall edustaja
 jarmo.alajoki@kurikka.fi

Alanen Paula
Kirjanpitäjä
Jalasjärvi-talo
 044 723 1020
 paula.alanen@kurikka.fi

Alanen Tiina
Koulukuraattori
Kankaan koulu, Koiviston koulu, Luovan koulu, Miedon koulu, Paulaharjun koulu, Säntin koulu, Tuiskulan koulu
 050 521 5831
 tiina.alanen@kurikka.fi

Alanne Leena
Lomituspalveluohjaaja
 050 302 7839
 leena.alanne@kurikka.fi

Alkula Martti
Kaupunginvaltuutettu, tarkastuslautakunnan jäsen
 martti.alkula@kurikka.fi

Ania Markus
Rakennusmestari
 050 381 1649
 markus.ania@kurikka.fi

Annala Anne
Ruokapalveluesimies
 044 550 2247
 anne.annala@kurikka.fi

Annala Maarit
Palvelupäällikkö
Kärrytie 1
 050 389 1801
 maarit.annala@kurikka.fi

Apila (Kirkonkylän koulu)
Kirkonkylän koulu
 044 723 1022

Ari-Matti Tuomisto
Kurikan toimipisteen johtaja
Kurikan musiikkiopisto
 050 567 4404
 ari-matti.tuomisto@kurikka.fi