Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Kurikan kaupungin vaihde
kurikan-kaupunki@kurikka.fi
06 451 3555

Henkilöhaku

373 yhteystietoa
Alajoki Jarmo
Kaupunginhallituksen 1. varapuheenjohtaja, kaupunginvaltuutettu, valtuuston vaalilautakunnan puheenjohtaja, henkilöstöjaoston puheenjohtaja
henkilöstöjaosto, kaupunginhallitus, kaupunginvaltuusto, valtuuston vaalilautakunta
 jarmo.alajoki@kurikka.fi

Alakoski Sirpa
Tarkastuslautakunnan jäsen
tarkastuslautakunta

Alanen Paula
Kirjanpitäjä
Jalasjärvi-talo
 044 723 1020
 paula.alanen@kurikka.fi

Alanen Tiina
Koulukuraattori
Kankaan koulu, Koiviston koulu, Luovan koulu, Miedon koulu, Paulaharjun koulu, Säntin koulu, Tuiskulan koulu
 050 521 5831
 tiina.alanen@kurikka.fi

Alanne Leena
Lomituspalveluohjaaja
 050 302 7839
 leena.alanne@kurikka.fi

Alkula Aino-Maija
Keskusvaalilautakunnan jäsen
keskusvaalilautakunta

Ania Markus
Rakennusmestari
 050 381 1649
 markus.ania@kurikka.fi

Annala Anne
Ruokapalveluesimies
 044 550 2247
 anne.annala@kurikka.fi

Annala Maarit
Palvelupäällikkö
Koulupolku 5
 050 389 1801
 maarit.annala@kurikka.fi

Antila Pauli
Kaupunginvaltuutettu, valtuuston vaalilautakunnan jäsen
kaupunginvaltuusto, valtuuston vaalilautakunta
 pauli.antila@kurikka.fi