Siirry sisältöön

Yhteystiedot

JALASJÄRVITALO

  • Kirkkotie 4 (PL 12), 61600 Jalasjärvi
  • maanantai-perjantai klo 9.00 – 15.00 Sopimuksen mukaan muuna ajankohtana
  • Puh. (06) 4513 555 (kaupungin vaihde)
  • lomitus@kurikka.fi
  • Faksi (06) 451 3777

ILMAJOKI 

  • Asematie 5, Ilmajoki
  • maanantaina ja perjantaina klo 9.00 – 15.00

KYRÖNMAA

  • Pohjankyröntie 136, Isokyrö
  • maanantaina ja perjantaina klo 9.00 – 15.00

LAPUA

  • Poutuntie 7, Lapua
  • maanantaina ja perjantaina klo 9.00 – 15.00

SEINÄJOKI

  • Peräseinäjoen aluetoimisto, Keikulinkuja 1
  • kuukauden 2. ja 4. maanantai klo 9.00 – 15.00. Tavattavissa puhelimitse sovittuna ajankohtana.
  • Ylistaron palvelutoimisto, Kaukolanraitti 4
  • maanantaina ja perjantaina klo 9.00 – 15.00

Henkilöstö

Viertola Annikki
lomituspalvelupäällikkö
annikki.viertola@kurikka.fi
044 550 2873
Autio Marja
lomituspalvelusihteeri
marja.autio@kurikka.fi
044 550 2871
Kortteinen Ritva
lomituspalvelusihteeri
ritva.kortteinen@kurikka.fi
044 550 2867
Jylhä Heikki
lomituspalveluohjaaja
heikki.jylha@kurikka.fi
050 386 4657
Järvilehto Riitta
lomituspalveluohjaaja
riitta.jarvilehto@kurikka.fi
044 550 3180
Korkiakoski Jaakko
lomituspalveluohjaaja
jaakko.korkiakoski@kurikka.fi
044 550 2872
Luhtanen Aila
lomituspalveluohjaaja
aila.luhtanen@kurikka.fi
0400 926 954
Kangas Jaana
lomituspalveluohjaaja
jaana.kangas@kurikka.fi
044 419 1273
Kriikku-Ojanperä Päivi
lomituspalveluohjaaja
paivi.kriikku-ojanpera@kurikka.fi
044 550 2868
Välimäki Suvi
lomituspalveluohjaaja
suvi.valimaki@kurikka.fi
044 550 2869
Alanne Leena
lomituspalveluohjaaja
leena.alanne@kurikka.fi
050 302 7839
Tuomaala Virve
lomituspalveluohjaaja
virve.tuomaala@kurikka.fi
044 550 2870